کد خبر : 86447
تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1402 - 15:55
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شکایت مدیرمسئول پایگاه خبری “تبریز جوان” از فریدون بابایی؛ادعایتان را اثبات کنید/پاسخگوی تخلفاتتان باشید! بسته هستند

شکایت مدیرمسئول پایگاه خبری “تبریز جوان” از فریدون بابایی؛ادعایتان را اثبات کنید/پاسخگوی تخلفاتتان باشید!

شکایت مدیرمسئول پایگاه خبری “تبریز جوان” از فریدون بابایی؛ادعایتان را اثبات کنید/پاسخگوی تخلفاتتان باشید!
به دنبال اظهارات فریدون بابایی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی زنده وی با یکی از رسانه های خطی که طی آن، اتهاماتی واهی به پایگاه خبری "تبریز جوان" وارد شده بود، مدیرمسوول این رسانه از وی شکایت کرد و خواستار اثبات ادعاهای واهی این عضو شورای شهر شد.

به گزارش پایگاه خبری تبریزجوان، به دنبال اظهارات فریدون بابایی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی زنده وی با یکی از رسانه های خطی که طی آن، اتهاماتی واهی به پایگاه خبری “تبریز جوان” وارد شده بود، مدیرمسوول این رسانه از وی شکایت کرد و خواستار اثبات ادعاهای واهی این عضو شورای شهر شد.

امیر لیل آبادی مدیرمسوول پایگاه خبری تبریز جوان در یادداشتی خطاب به این عضو شورای شهر، ضمن تایید شکایت مطروحه در دادگاه، از وی خواست، به جای اتهام زنی و تخریب خبرنگاران و رسانه های مطالبه گر و منتقد، پاسخگوی ابهامات و تخلفات شورایی اش باشد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

فریدون بابایی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز که به هر دلیلی از رسیدن به جایگاه شهرداری و تسلط بر بلدیه تبریز ناکام بوده و دایره کنش های سال های اخیرش در تداوم میدان داری های شورایی، تنگ تر از قبل شده، درحالی در گفتگو با یکی از رسانه های خطی، از در اتهام زنی و تخریب خبرنگاران منتقد و مطالبه گر تبریز در آمده است که ابتدا باید پیرامون برخی تخلفات و ابهاماتی که حول محور ایشان مطرح است پاسخ داده و از خود رفع اتهام نماید.

تردیدی نیست که هوچی گری، فرار به جلو، تخریب رسانه ها و غرولندهای خارج از عرفی که به عادت مدیریتی جناب بابایی تبدیل گردیده، نه تنها خریدار ندارند؛ بلکه این قبیل رفتارها، مصداق و آینه تمام نمای مکنونات نماینده ای است که اگر تعریفش کنی، محبوب هستی و اگر نقد را چاشنی تعاملات رسانه ای خود کنی، منفور خواهی بود!

هرچه هست، پایگاه خبری تبریز جوان، همچنان بر مواضع انتقادی و مطالبه گرانه خود پیرامون تخلفات این عضو شورای شهر و ابهاماتی که در اطراف ایشان دهان به دهان درحال چرخش اند، تاکید دارد و خواهان شفاف سازی در خصوص این ابهامات از سوی جناب بابایی است و تا حصول به نتیجه، از این موضع کوتاه نخواهد آمد.

از دیگر سو، پایگاه خبری تبریز جوان، نسبت به اتهامات، توهین ها و افتراهای ادعایی جناب بابایی، با طرح شکایت در دادگاه، خواستار اثبات این ادعاها از سوی ایشان شده است، به همان نسبت نیز، این رسانه مردمی منتظر شفاف سازی و رفع ابهام جناب بابایی در خصوص اتهامات و تخلفاتی است که گفته می شود وی انجام داده است.

بدیهی است، صداقت و درستی رفتار و عمل جناب بابایی، تنها و تنها در همین بزنگاه مهم شفاف سازی و پاسخگویی قابل سنجش و محک خواهد بود و ما و افکار عمومی منتظر این شفاف سازی هستیم.

در پایان، بار دیگر تاکید می کنیم، جناب آقای بابایی، ما برای اثبات دروغ گویی شما و رفع اتهام از خطی بودن خود و سوالاتمان، از شما شکایت کردیم، لطفا شما هم در خصوص تخلفاتتان شفاف سازی کنید و پاسخگو باشید، وگرنه، با انتشار اسناد مربوطه، به جای حضرتعالی شفاف سازی خواهیم کرد!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php