کد خبر : 42776
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 14:43
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای رحیمی: سه گروه علیه تراکتور فضاسازی تند و تیزی انجام می دهند/پنجره نقل و انتقالاتی مان فردا باز می‌شود بسته هستند

رحیمی: سه گروه علیه تراکتور فضاسازی تند و تیزی انجام می دهند/پنجره نقل و انتقالاتی مان فردا باز می‌شود

رحیمی: سه گروه علیه تراکتور فضاسازی تند و تیزی انجام می دهند/پنجره نقل و انتقالاتی مان فردا باز می‌شود

به گزارش تبریز جوان، علیرضا رحیمی در گفت‌وگوی زنده با هواداران تراکتور که از طرق صفحه اینستاگرامی این باشگاه انجام شد، اظهار داشت: در روزهای گذشته همه صحبت‌های هواداران را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم شنیده‌ام. به هواداران حق می‌دهم و ما هم این حساسیت‌ها را درک می‌کنیم.  وی افزود:‌من تا


به گزارش تبریز جوان، علیرضا رحیمی در گفت‌وگوی زنده با هواداران تراکتور که از طرق صفحه اینستاگرامی این باشگاه انجام شد، اظهار داشت: در روزهای گذشته همه صحبت‌های هواداران را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم شنیده‌ام. به هواداران حق می‌دهم و ما هم این حساسیت‌ها را درک می‌کنیم. 

وی افزود:‌من تا زمانی که در اینجا هستم، دروغی به هواداران نخواهم گفت. تراکتور ویترین آذربایجان است و وقتی چنین اسمی بالای سر ماست، اصلاً نمی‌توانیم دروغ بگوییم. هوادار مَحرم باشگاه است. اینجا تراکتور است و نظر هواداران مهم‌تر از همه‌چیز است. امروز در مورد مسائل مختلف صحبت خواهم کرد و با هواداران درد دل می‌کنم.

اگر یک نام در تراکتور مهم باشد مهدی کیانی است

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره دلیل جذب نشدن مهدی کیانی توضیح داد: مهدی کیانی انسان ارزشمندی برای همه ماست. اولین نفری که با او صحبت کردم، همین بازیکن بود. در آن مقطع هنوز رسول خطیبی سرمربی تیم نشده بود. به او گفتم «شما اسطوره تراکتور هستید و ما هم دوست داریم که بار دیگر به اینجا برگردید. برای من خیلی مهم است که شما با پیراهن تراکتور از فوتبال خداحافظی کنید. من مشکلات را برطرف می‌کنم تا شما به تبریز بیایید»

رحیمی ادامه داد:  از آقای خطیبی هم پرسیدم که «آیا تمایلی به جذب مهدی کیانی دارید؟» که بسیار استقبال کرد و مذاکرات برای جذب کیانی آغاز شد. او در ادامه به تبریز آمد تا قرارداد خود را نهایی کند.  این بازیکن آن‌قدر برای من ارزش دارد که اصلاً نمی‌خواستم درباره حواشی اخیر صحبت کنم و الان هم اگر یک نام برای ما در تراکتور مهم باشد، آن مهدی کیانی است.

پیشنهاد کیانی برای حضور در تراکتور ۹ میلیارد تومان بود

وی تصریح کرد: او در روزهای سخت کنار تراکتور بوده است و زحماتش را از یاد نمی‌بریم، اما بحث‌هایی مطرح کرده که مجبورم کامل و شفاف مسائل را مطرح کنم. نام تراکتور از همه ما بزرگ‌تر است. پیشنهاد مالی مهدی کیانی به ما برای یک و نیم‌فصل ، ۹ میلیارد بود. علی‌رغم اینکه ما در این پست بازیکن داشتیم و با تراکم هافبک مواجه بودیم اما جدای مسائل فنی خواستار حس و حال بازگشت مهدی کیانی به تیم بودیم.

کیانی پیشنهاد هفت میلیاردی تراکتور را قبول نکرد اما تا آخر عمر عزیزمان می‌ماند

معاون ورزشی تراکتور تصریح کرد: ما هفت میلیارد به او پیشنهاد دادیم. ۲.۵ میلیارد برای فصل اول و ۴.۵ میلیارد برای فصل دوم.حتی آقای زنوزی هم گفتند «من می‌خواهم مهدی کیانی بیاید و سال‌ها در تراکتور بماند. مانند کریم باقری که سالهاست در پرسپولیس حضور دارد و هرکسی هم برود او حضور دارد» از لحاظ مالی، بالاترین قرارداد ریالی تیم‌مان بود که ما به مهدی کیانی پیشنهاد دادیم. 

رحیمی ادامه داد: حتی به وی گفتیم که یک میلیارد طلب قبلی‌ات را هم پرداخت خواهیم کرد. کمی از کیانی گلایه دارم اما او بازیکن باغیرتی است که سال‌ها برای تراکتور زحمت کشیده است. مهدی کیانی، عزیزِ این باشگاه است و تا آخر عمر هم عزیز خواهد ماند. تمام کارهایی که ما می‌توانستیم برای بازگشت این بازیکن انجام بدهیم، انجام دادیم، اما نشد.

مهری از قبل خواستار جدایی بود

وی درباره دلیل جدایی سعید مهری عنوان کرد:‌ سعید مهری به خاطر اینکه فرصت بازی نداشت، در هفته‌های نخست درخواست جدایی داد. او با مسعود شجاعی هم صحبت کرده بود و قول موافقت با این درخواست داده شد. ما با باشگاه سپاهان برای معاوضه صحبت کردیم و موافقت نکردند. نقل و انتقالات زیر نظر رسول خطیبی است، اما در این مورد سعید مهری از قبل قول جدایی گرفته بود.

به مهری گفتم اگر مجبور به امضای فسخ قراردادش شوم استعفا می‌دهم

معاون ورزشی تراکتور ادامه داد: من در ابتدای حضورم به مهری گفتم «موافق جدایی تو نیستم، اما اگر مجبور به امضای فسخ تو شوم، استعفای خودم را هم خواهم نوشت» این تصمیم، تصمیم مجموعه بود و همه در آن سهیم هستیم.  سعید مهری در ابتدای امسال قرارداد جدیدی بست و بندی در قراردادش گنجانده شد مبنی بر اینکه وی در صورت داشتن پیشنهاد خارجی، می‌تواند با پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد از تیم جدا شود. 

نوشتن محکومیت تراکتور در همه پرونده‌ها به نام زنوزی کم‌لطفی است

رحیمی افزود: متأسفانه یک سری اتفاقاتی افتاده و ما در همه پرونده‌ها محکوم شدیم. کم‌لطفی است که این اتفاقات را به نام آقای زنوزی بنویسیم. این اتفاقات در باشگاه رخ داده اما سعید مهری به یک فضای جدید و بهتر نیاز داشت. ما یک دروازه‌بان بسیار خوب که شناخت خوبی از او داریم و می‌دانیم که یک بازیکن بسیار خوب خواهد شد، به تیم ما پیوسته است.

قرراداد پورحمیدی با تراکتور چهار‌ساله است

وی ادامه داد: حسین پورحمیدی با قرارداد چهار ساله به تراکتور پیوسته و به‌زودی به تیم ملحق خواهد شد. این دروازه‌بان در آینده کمک زیادی به تراکتور خواهد کرد. هواداران به باشگاه اعتماد کنند و ان‎‌شاءالله اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. باشگاه سرمایه‌گذاری خوبی برای آینده می‌کند و می‌تواند دروازه خود را بیمه کند. 

سه گروه علیه تراکتور فضاسازی تند و تیزی انجام می دهند

معاون ورزشی تراکتور تصریح کرد: در برخی مواقع، فضاسازی تند و تیزی انجام می‌شود که سه گروه این کار را انجام می‌دهند. دسته اول موفقیت تراکتور را نمی‌خواهند، دسته دوم تراکتوری هستند، اما منفعت مالی در این باشگاه ندارند که ۹۰ درصد هواداران این‌گونه هستند، اما دسته سوم که ۱۰ درصد را شامل می‌شود، از قبال تراکتور نفع مالی می‌برند. آنها ابزار زیادی دارند و بر افکار عمومی تأثیر می‌گذارند.

هیچکس در باشگاه دنبال منافع خود نیست و هواداران هم طرف تراکتور باشند

رحیمی خاطرنشان کرد: یک عده فضای احساسی ایجاد می‌کنند که باشگاه متضرر می‌شود. همه ما به دنبال موفقیت تراکتور هستیم و هیچ‌کس در باشگاه به دنبال منافع خودش نیست. اولویت ما، موفقیت تراکتور است. از هواداران هم خواهش می‌کنم طرف باشگاه باشند، نه آنهایی که به خاطر اختلاف سلیقه خود با باشگاه، فضای خوبی برای تراکتور ایجاد نمی‌کنند.

برای کیانی بازی خداحافظی برگزار می‌کنیم

وی افزود: خواهش من از اکثریت هواداران، حمایت از تراکتور است. ما مهدی کیانی را درک می‌کنیم و برای او آرزوی موفقیت داریم. تأکید می‌کنم که یک بازی خداحافظی باشکوه برای او در تبریز برگزار خواهیم کرد.

واسعی از فردا در تمرینات شرکت می‌کند اما هخامنش و حمزاوی جدا شدند

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره آخرین وضعیت سعید واسعی توضیح داد: سعید واسعی از فردا در تمرینات حضور خواهد داشت. او انگیزه زیادی دارد و در لیگ قهرمانان آسیا کمکی زیادی به تراکتور می‌کند.  در تراکتور، ۲۰ سهمیه بزرگسال داریم که تنها یک سهمیه‌مان خالی است. سعید مهری از تیم جدا شده و بنا به نظر آقای خطیبی، حمزاوی و هخامنش هم جدا خواهند شد. ما تنها می‌توانیم دو، سه بازیکن جدید به خدمت بگیریم.

اولویت تراکتور جذب یک مدافع میانی خوب است

رحیمی ادامه داد:‌فضای نقل و انتقالات نیم‌فصل، یک فضای سخت است، چون تیم‌ها بازیکنان تأثیرگذار خود را از دست نمی‌دهند. خواهش می‌کنم هواداران این شرایط را درک کنند. برای جذب ۱۵ بازیکن نامه نوشتیم. اولویت اول ما، جذب مدافع میانی است. مدافعان میانی خوب، اولاً کم هستند و دوماً تیم دارند. ما کارمان را کاملاً قانونی و حرفه‌ای پیش می‌بریم. 

هدف خطیبی ساختن تیمی است که سال‌ها تراکتور را بیمه کند

وی افزود: با چند بازیکن خوب صحبت کردیم و مذاکرات در مراحل پایانی قرار دارند. ما نمی‌خواهیم اشتباه کنیم بلکه می‌خواهیم بهترین انتخاب ممکن را در شرایط موجود داشته باشیم. تمام اتفاقات فوتبالی تیم با نظر مستقیم رسول خطیبی پیش می‌رود. او رهبر فنی تراکتور است و تا جایی که بتوانیم، نظر او را جلب خواهیم کرد. هدف آقای خطیبی، ساختن تیمی است که سال‌های سال تراکتور را بیمه کند.

خیلی‌ها دنبال زمین خوردن تراکتور هستند اما هوادار محکم پشت خطیبی باشد

معاون ورزشی تراکتور تصریح کرد: هواداران افق دید بلندمدت هم داشته باشند، احساسات خود را کنترل کنند و فرصت بدهند.فوتبال هم روز خوب دارد و هم روز بد. ما هم همانند هواداران تحت فشار هستیم. خیلی‌ها به دنبال زمین خوردن تراکتور هستند، اما محکم پشت رسول خطیبی باشید. اگر می‌خواهید تراکتور اصلاح شود، پشت خطیبی باشید.

باید تراکتور را از ریشه اصلاح کنیم

رحیمی ادامه داد: اولین خواسته زنوزی هم ساختن یک نسل جدید برای تراکتور بود. ما باید تراکتور را از ریشه اصلاح کنیم. هدف مالک و مجموعه باشگاه همین است. تراکتور یک باشگاه هوادار محور است و برنامه‌های زیادی برای آن داریم که می‌تواند از لحاظ اقتصادی و مدیریتی، تراکتور را بیمه کند.

بحث استعفایم کذب محض است

وی درباره شایعه استعفایش عنوان کرد: ما به دنبال ساختن ساختار برای باشگاه تراکتور هستیم. من آمدم که برای آینده، یک باشگاه تثبیت شده بسازیم.  بحث استعفا و این حرف‌ها را که شنیدم، تعجب کردم. من محکم ایستاده‌ام. مگر آدم می‌تواند با خانه خودش قهر کند؟

پنجره نقل و انتقالاتی مان فردا باز می‌شود

معاون ورزشی تراکتور درباره زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه توضیح داد: پنجره‌ نقل و انتقالاتی‌مان باز شده و ان‌شاءالله فردا نهایی می‌شود و پیمان بابایی در بازی بعدی به میدان می‌رود. هیئت فوتبال هم قطعاً در این زمینه به ما کمک خواهد کرد.

اسپانسر نداشتن عیب بزرگی است اما زنوزی پول و آبرویش را گذاشته

رحیمی درباره دلیل اسپانسر نداشتن تراکتور گفت: اینکه ما اسپانسر نداریم عیب بزرگی است اما در مسیری قرار داریم که ان‌شاءالله این مشکلات را حل می‌کنیم. ما تا جایی که می‌توانیم باید فشار را از روی دوش آقای زنوزی برداریم. او پول و آبروی خود را برای تراکتور گذاشته است. برنامه‌هایی در این زمینه‌ داریم که تراکتور را به یک باشگاه تبدیل کنیم نه تیم.

وی ادامه داد:‌ بیایید احساسات‌مان را در جهت اصلاح و تقویت باشگاه به کار ببندیم. بدانید که  نظرات هواداران را می‌خوانم و می‌دانم. تراکتور، نماد آذربایجان است.

انتهای پیام/


برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php