کد خبر : 3372
تاریخ انتشار : شنبه 15 تیر 1398 - 17:06
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای از پارک مهر ولایت شهر سهند بهره برداری به عمل آمد بسته هستند

به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند:

از پارک مهر ولایت شهر سهند بهره برداری به عمل آمد

از پارک مهر ولایت شهر سهند بهره برداری به عمل آمد
به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند، از پارک مهر ولایت شهر سهند بهره برداری به عمل آمد

پایگاه خبری تبریز جوان|عین اله حسین زاده|به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند، از پارک مهر ولایت شهر سهند بهره برداری به عمل آمد در این مراسم حجت السلام محمد منیب راد امام جمعه شهر سهند، مهندس بابک رضی منش فرماندار شهرستان اسکو، حسن سلیمی بخشدار مرکزی اسکو، مهندس عباداله نظامی شهردار سهند، اکبر آهکی میلانی – حسن جمشید زاده – وحید مقنی، -غلامحسین حسینی – رشید وکیلی و علی حامدی اعضای شورای اسلامی شهر سهند، جمعی از مدیران و مسئولان ادارات سهند، جمعی از کارکنان شهرداری و اهالی شریف شهر سهند حضور داشتند.

حجت السلام منیب راد، امام جمعه شهر سهند:
لزوم تعامل بین شورای اسلامی شهر و شهرداری برای توسعه و عمران شهر سهند


حجت السلام محمد منیب راد امام جمعه شهر سهند در این مراسم با اشاره به اینکه در دین اسلام به خدمت به مردم برای رضای خدا تاکید شده است؛ گفت: الحمدالله خدماتی با همت شورای اسلامی شهر شهرداری به مردم ارایه شده است که نیازمند تلاش مضاعف شهرداری برای ارایه خدمات بهتر هستیم.
وی به لزوم تعامل بین شورای اسلامی شهر و شهرداری و دستگاههای خدمت رسان به مردم برای توسعه و عمران شهر سهند تاکید کرده و افزود: با همت و تلاش و تعامل همه مدیران شهری و دستگاههای دولتی شاهد توسعه همه جانبه سهند و رسیدن به جایگاه واقعی اش خواهیم بود.
امام جمعه شهر سهند در خاتمه با تاکید بر اینکه مردم اصل و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و تمام تلاش مسئولان جلب رضایت مردم می باشد، گفت: با حضور مردم و تلاش مدیران و مسئولان خدوم و پشتیباتی مردم از نظام دشمنان ایران اسلامی، دشمنان همچنان هیچ غلطی نخواهند کرد.

مهندس بابک رضی منش، فرماندار شهرستان اسکو:
توسعه اجتماعی باید سرلوحه کار همه مدیران شهرستان قرار گیرد


مهندس بابک رضی منش فرماندار شهرستان اسکو نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از افتتاح پارک مهر ولایت سهند گفت: همه مدیران شهری باید در جهت نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در بین مردم تلاش کنند که افتتاح پارک مهر ولایت سهند و تجهیز آن به دستگاههای بازی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی صورت گرفته است، جای تقدیر دارد.
وی افزود: توسعه اجتماعی باید سرلوحه کار همه مدیران شهرستان قرار گیرد زیرا زیربنای توسعه سیاسی – اقتصادی و … توسعه اجتماعی و فرهنگی است.
فرماندار شهرستان اسکو، با عنوان اینکه دشمنان ایران اسلامی تلاش دارند تا جامعه ایران را تاریک جلوه داده و یک فضای ناامیدی ایجاد کنند، تصریح کرد: الحمدالله اقدامات خوبی در کشور در جهت امیدآفرینی صورت گرفته است و تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند هم بر توسعه اجتماعی و ایجاد فضای بانشاط و توام با امید است.
رضی منش با اشاره به الحاق شهر سهند به جامع ایمن، بیان داشت: در ماههای آینده شهر سهند میزبان کارشناسان سازمان بهداشت جهانی برای ارزیابی و بازرسی از شهر ایمن و سالم سهند خواهند بود.
وی در خاتمه از تلاش های شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند و همه دستگاهها و ادارات در جهت ارایه خدمات به مردم فهیم شهرستان اسکو تقدیر و تشکر نمود.

اکبر آهکی میلانی رئیس شورای اسلامی شهر سهند:
اقدامات عمرانی با حمایت مسئولان شهری و تعامل شهروندان به دست آمده است


رئیس شورای اسلامی شهر سهند، گفت: اقدامات عمرانی با حمایت مسئولان شهری و تعامل شهروندان به دست آمده است.
اکبر آهکی میلانی هم با اعلام مطلب فوق در این مراسم با تقدیر و تشکر از حمایتهای مسئولان شهر سهند و شهرستان اسکو، تعامل خوب شرکت عمران و حمایتهای امام جمعه معزز و فرماندار محترم و همچنین خبرنگاران و فعالان رسانه ای سهند و استان به تشریح اقدامات شورای اسلامی شهر در مدت ۱۸ ماهه پرداخت.
وی افزود: احداث سالن چندمنظوره در فاز ۲، احداث ساختمان آتش نشانی در فاز ۳، احداث مرکز معاینه فنی خودرو در فاز ۳، اجرای طرح ممیزی در فاز ۲، خرید تجهیزات آتش نشانی به ارزش

۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، خرید ماشین آتش نشانی به ارزش ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، الحاق سهند به شهر ایمن و سلامت از سوی سازمان بهداشت جهانی، ارتقای درجه شهرداری از ۴ به ۸ که در هیچ شهری سابقه نداشته است در این مدت عملیاتی شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر سهند، تصریح کرد: برگزاری دیدارهای مردمی در فاز های ۱ – ۲ – ۳ و ۴ و شرکت در تمامی برنامه های عمومی و مردمی، برگزاری دیدارهای مردمی هر هفته دوشنبه به صورت منظم جهت رسیدگی به مسایل و مشکلات شهروندان محترم، انعکاس مشکلات فازهای ۳ و ۴ از طریق صدا و سیمای مرکز تبریز، پیگیری مشکل نبود بیمارستان در سهند که امام جمعه محترم تبریز در خطبه های نماز جمعه تبریز نیز مطرح نمودند، پیگیری راه اندازی سه مرکز درمانی و بهداشتی و آزمایشگاهی مجهز در شهر سهند و افتتاح آنها، پیگیری احداث مساجد در محلات مختلف و افتتاح دو باب از آن مساجد در فازهای ۲، پیگیری توسعه مسیرهای حرکت شرکت واحد در چندین منطقه، احداث مسیرهای دوچرخه سواری در دورتا دور شهر با همکاری شرکت عمران سهند، احداث سالن چند منظوره فرهنگی و سینما توسط شرکت عمران، احداث بوستان هشت بهشت توسط شرکت عمران، احداث پیست اسکیت در بوستان هشت بهشت توسط شرکت عمران، احداث سایت اسب سواری توسط شرکت عمران از دیگر اقدامات شورای اسلامی شهر می باشند.
آهکی، ادامه داد: تملک حدود ۶ کیلومتر از آزاد راه تبریز – سهند و اجرای عملیات عمرانی در آن، بازدید مسئولان از شهر جهت ادامه عملیات احداث آن، مکاتبه با وزارت خانه و مدیران کل و نهادها در خصوص پیگیری مشکلات شهری و استقرار ادارات و بانکها، ارایه تسهیلات و تخفیفات به تمامی سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت عمران و آبادانی شهر، برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر با حضور مردم فهیم و همچنین برگزاری جلسات کمیسیون های تخصصی جهت بررسی مشکلات، افتتاح سه واحد آموزشی در سطح سهند و واگذاری ساختمان شورای شهر به امر مدرسه جهت پایین آوردن تراکم کلاسها به آموزش و پرورش و پیگیری روند احداث مدارس در حال ساخت، آغاز عملیات احداث کتابخانه عمومی، برگزار جشن و مراسم در مناسبت های ملی و مذهبی، تجلیل از نفرات برتر مسابقات ورزشی و فرهنگی، پیگیری و حل مشکل محوطه های مساکن مهر، کلنگ زنی پارک کودک در فاز ۳ و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی از دیگر اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری سهند می باشند.
وی در خاتمه از تلاش های شهردار محترم و کارکنان خدوم شهرداری در انجام پروژه های عمرانی و تحقق مصوبات شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر کرد.

مهندس عباداله نظامی شهردار سهند:
رسالت شورای اسلامی شهر و شهرداری، ایجاد امکانات رفاهی برای آسایش و زندگی بانشاط برای شهروندان است


در ابتدای این مراسم مهندس عباداله نظامی شهردار پرتلاش سهند با تقدیر و تشکر از حمایتهای مسئولان شهرستان و همفکری تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تعامل خوب شهروندان فهیم ونجیب شهر سهند در جهت عمران وآبادانی شهری گفت: رسالت شورای اسلامی شهر و شهرداری ایجاد امکانات رفاهی وتفریحی برای آسایش و زندگی بانشاط برای شهروندان می باشد که بهره برداری از شه بازی پارک مهر ولایت نیز در همین راستا صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری سهند با مشارکت بخش خصوصی در راستای تجهیز پارک به ۸ دستگاه بازی برای بازی کودکان عزیزاقدام نموده است، افزود: دستگاهها ی بازی کودکان در پارک مهر ولایت سهند با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان خریداری ونصب شده و به مرحله بهره برداری رسیده است.
شهردار سهند، با عنوان اینکه ایجاد شهربازی برای ایجاد لحظات بانشاط برای شهروندان امری مبارک و مورد تاکید شورای اسلامی شهر و شهرداری بوده است، تصریح کرد: در همین راستا با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی دستگاههای شهربازی دایر شده و شهرداری سهند هم نسبت به واگذاری زمین و کف سازی و ایجاد فضای سبز اقدام نموده است که امیدواریم این هدیه کوچک شهرداری مورد پسند مردم شریف بافرهنگ قرار گیرد.
مهندس نظامی در خاتمه گفت: رویکرد شهرداری ارایه خدمات به همه محلات و فازهای شهر سهند بوده و این پارک نیز در همان راستا احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته و تقدیم اهالی گردید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php